1990-ndatel

Kust kõik alguse sai?

Kui Küllike Namm 1990-ndatel kohtunikuna töötas, nägi ta lähedalt, kui oluline on see, et inimesed ei peaks oma elu kõige raskemaid võitluseid üksi pidama.

Olgem ausad, inimene, kes vajab advokaati, on sageli just oma elu keerulisemates hetkedes. Mõnikord on kaalul lausa olulisim: meie vabadus, perekond, vara või hea nimi. Õigus on aasta-aastalt muutunud keerulisemaks, menetlused nõudlikumaks ja riigi võimalused inimese elu puudutavatesse otsustesse sekkuda üha ulatuslikumaks.

Kõigele sellele ei peagi inimene üksi vastu seisma.

2000-ndatel

Küllike loobus eluaegsest kohtunikuametist leides, et saab inimesi kõige paremini aidata just advokaadina. Ning 2000. aastal asutaski ta omanimelise advokaadibüroo Rakveres.

TÄNA

Tänaseks on büroo kasvanud sedavõrd, et lisaks Rakverele on kontorid avatud ka Tallinnas, Tartus ja Põlvas ning meeskonda kuulub pea kümme advokaati. See on teadlik valik. Küllike ei ole kunagi eesmärgiks seadnud suure büroo ülesehitamist, vaid kõrgeimat võimalikku kvaliteeti igas asjas, mille büroo enda kätte võtab. Ja selle põhimõtte järgi toimetatakse iga päev.

Küllike Namm
KÜLLIKE NAMM, BÜROO ASUTAJA

Pärast 26 aastat ja tuhandeid juhtumeid teame üht kindlalt: meie advokaadid teevad teie huvide kaitseks kõik, mis on seaduse piires võimalik.