← Tagasi uudiste juurde
Büroo uudised1 min lugemist

Õiglus võitis! Küllike Namm mõisteti Käsmu sadama asjas lõplikult õigeks

Advokaadibüroo Namm Advokaadibüroo Namm

Aastaid kestnud kriminaalasi Küllike Nammi vastu lõppes õigeksmõistmisega. Riigikohus tühistas ringkonnakohtu süüdimõistva otsuse ja jättis jõusse maakohtu lahendi, millega Küllike Namm mõisteti toimingupiirangu rikkumise süüdistuses õigeks. Küllikest kaitsesid NAMMi advokaadid Simone Eelmaa ja Sander Potisepp ning Soraineni advokaat Norman Aas.

Süüdistus puudutas Käsmu sadama detailplaneeringuga seotud õiguslikku vaidlust. Sellistes asjades võib juba süüdistuse esitamine jätta avalikkusele eksliku mulje, nagu oleks inimene midagi valesti teinud. Kohtu lõplik hinnang oli aga selge: Küllike Namm ei pannud toime kuritegu.

Meie jaoks on see väga oluline ja isiklik tulemus. Küllike on NAMMi asutaja ning tema nime ja töö seostamine kriminaalsüüdistusega oli raske nii talle endale kui ka büroole. Õigeksmõistev otsus ei kustuta kõiki menetlusega kaasnenud raskusi. See ei anna tagasi aastaid, närvikulu ega avalikkuses tekkinud küsimusi. Aga see annab selge vastuse: süüdistuse väited ei olnud põhjendatud ja Küllike Namm ei ole kuritegu toime pannud.

Täname siiralt ja südamest kõiki, kes on sellel teekonnal ühel või teisel viisil toeks olnud!

Eelmine uudisKas lapse lennuhüvitise nõude saab kohtuloata loovutada?